Wyróżniająca się strona przejrzysta dla Twojego Klienta

Kluczem do osiągnięcia doskonałych wyników w biznesie jest odpowiednio przygotowana strategia i wizerunek. Sprawdź jak wygląda tworzenie strony internetowej. Twój sukces to nasz sukces.

wizualizacja responsywna strona internetowa

Jak wygląda tworzenie strony internetowej

Poznajemy Twoje wyobrażenia i oczekiwania

Opowiedz nam o swoim biznesie. Powiedz jak wyobrażasz sobie swoją stronę oraz co powinna zawierać. Wskaż strony, które Ci się podobają. Dzięki temu lepiej poznamy Twoje preferencje.

Przygotowujemy ofertę specjalnie dla Ciebie

Na podstawie otrzymanych informacji tworzymy ofertę. Oprócz tego służymy wsparciem i podpowiedziami dotyczącymi wyglądu i funkcjonalności Twojej strony.

Twoja strona musi się idealnie komponować z Tobą

Szyjemy stronę na miarę

Wspólnie tworzymy podsumowanie oferty. Dążymy do tego, aby projekt w 100% spełniał Twoje oczekiwania.

Podpisujemy umowę

Po zaakceptowaniu oferty i ceny podpisujemy umowę. Kolejnym krokiem jest wpłata zaliczki w wysokości 30% ceny.

Tworzymy makietę

Rozpoczynamy tworzenie projektu. W tym momencie powstaje projekt graficzny Twojej strony, który modyfikujemy na bieżąco wg. Twoich wytycznych. Cały czas jesteśmy w stałym kontakcie.

Tworzymy stronę internetową

Po akceptacji gotowej makiety przechodzimy do budowania Twojej wyjątkowej strony w oparciu o intuicyjny i łatwy w obsłudze cms.

Wdrożenie

Gotowa strona czeka na Twoją ostateczną akceptację. Następnie integrujemy ją z wybraną domeną i hostingiem.

Pełna satysfakcja

Witryna zaczyna żyć! Od tej pory z dnia na dzień będzie zyskiwać coraz więcej użytkowników. Przekazujemy Ci dane do logowania i pokazujemy w jaki sposób możesz dodawać i modyfikować treść. Cały czas możesz liczyć na naszą pomoc.

responsywne strony internetowe

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Naszym głównym celem jest skuteczne wykreowanie Twojej firmy w internecie.

W dzisiejszych czasach strona musi mieć to coś, aby przyciągać klientów. Musi sprawić, by chcieli zostać i wybrać właśnie Twoją ofertę.​